- Počasí
- Libye
- Al Jabal al Akhḑar
- Sūsah
Aktuální počasí Sūsah
Aktuální počasí přímo pro město Sūsah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 21°C |
