- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Sūruk
Aktuální počasí Sūruk
Aktuální počasí přímo pro město Sūruk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
