- Počasí
- Thajsko
- Surat Thani
- Surat Thani
Aktuální počasí Surat Thani
Aktuální počasí přímo pro město Surat Thani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
