- Počasí
- Afghánistán
- Laghman
- Sūraī Kêlay
Aktuální počasí Sūraī Kêlay
Aktuální počasí přímo pro město Sūraī Kêlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
