- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Suokeng
Aktuální počasí Suokeng
Aktuální počasí přímo pro město Suokeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
