- Počasí
- Finsko
- Jižní Pohjanmaa
- Suojoki
Aktuální počasí Suojoki
Aktuální počasí přímo pro město Suojoki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 1°C |
