- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Sunjiaping
Aktuální počasí Sunjiaping
Aktuální počasí přímo pro město Sunjiaping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
