- Počasí
- Švédsko
- Västerbotten
- Sundö
Aktuální počasí Sundö
Aktuální počasí přímo pro město Sundö. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
