Aktuální počasí Sünching
Aktuální počasí přímo pro město Sünching. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Náledí
Platí do 31. 3. (21:00)
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
