- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Sunbotuncun
Aktuální počasí Sunbotuncun
Aktuální počasí přímo pro město Sunbotuncun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
