- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Sūnah
Aktuální počasí Sūnah
Aktuální počasí přímo pro město Sūnah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 13°C |
