- Počasí
- Spojené státy americké
- Idaho
- Sun Valley
Aktuální počasí Sun Valley
Aktuální počasí přímo pro město Sun Valley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 3°C |
