- Počasí
- Spojené státy americké
- Wisconsin
- Sun Prairie
Aktuální počasí Sun Prairie
Aktuální počasí přímo pro město Sun Prairie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
