- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Sum-mal
Aktuální počasí Sum-mal
Aktuální počasí přímo pro město Sum-mal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
