- Počasí
- Afghánistán
- Balkh
- Sulţān Ḩājī Walī
Aktuální počasí Sulţān Ḩājī Walī
Aktuální počasí přímo pro město Sulţān Ḩājī Walī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
