- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Sulaīmāndzī
Aktuální počasí Sulaīmāndzī
Aktuální počasí přímo pro město Sulaīmāndzī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
