- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Sukizaki
Aktuální počasí Sukizaki
Aktuální počasí přímo pro město Sukizaki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
