Aktuální počasí Sukha Hrun
Aktuální počasí přímo pro město Sukha Hrun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -3°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
