- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Suicheng
Aktuální počasí Suicheng
Aktuální počasí přímo pro město Suicheng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
