Aktuální počasí Sufers
Aktuální počasí přímo pro město Sufers. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (06:00) do 14. 5. (20:00)
Silný déšť
Platí od 14. 5. (06:00) do 14. 5. (20:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
