- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Sudbury
Aktuální počasí Sudbury
Aktuální počasí přímo pro město Sudbury. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
