Aktuální počasí Subai
Aktuální počasí přímo pro město Subai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 0°C |
