- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Stýpsi
Aktuální počasí Stýpsi
Aktuální počasí přímo pro město Stýpsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 2. 4. (19:00) do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí od 2. 4. (19:00) do 3. 4. (02:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
