- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Stýpsi
Aktuální počasí Stýpsi
Aktuální počasí přímo pro město Stýpsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (00:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
