Aktuální počasí Studená
Aktuální počasí přímo pro město Studená. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 19. 5. (12:00) do 19. 5. (23:00)
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
