- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Studce
Aktuální počasí Studce
Aktuální počasí přímo pro město Studce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
