- Počasí
- Polsko
- Podkarpatské vojvodství
- Stubno
Aktuální počasí Stubno
Aktuální počasí přímo pro město Stubno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
