- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Beelen
Aktuální počasí Beelen
Aktuální počasí přímo pro město Beelen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
