- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Stubben
Aktuální počasí Stubben
Aktuální počasí přímo pro město Stubben. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 10°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 6°C |
