- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Stryker
Aktuální počasí Stryker
Aktuální počasí přímo pro město Stryker. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
