- Počasí
- Švédsko
- Västernorrland
- Ström
Aktuální počasí Ström
Aktuální počasí přímo pro město Ström. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
