- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Strohmarkt
Aktuální počasí Strohmarkt
Aktuální počasí přímo pro město Strohmarkt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
