- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Strijen
Aktuální počasí Strijen
Aktuální počasí přímo pro město Strijen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
