Aktuální počasí Stresa
Aktuální počasí přímo pro město Stresa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 18. 5. (13:00) do 19. 5. (00:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
