Aktuální počasí Strelica
Aktuální počasí přímo pro město Strelica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
