- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Strážnice
Aktuální počasí Strážnice
Aktuální počasí přímo pro město Strážnice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
