- Počasí
- Moldavská republika
- Strășeni
- Strășeni
Aktuální počasí Strășeni
Aktuální počasí přímo pro město Strășeni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 3. 5. (00:00) do 4. 5. (09:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
