- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Strančice
Aktuální počasí Strančice
Aktuální počasí přímo pro město Strančice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
