- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Strančice
Aktuální počasí Strančice
Aktuální počasí přímo pro město Strančice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
