- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Strà
Aktuální počasí Strà
Aktuální počasí přímo pro město Strà. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 27. 4. (20:00) do 28. 4. (14:00)
Bouřky
Platí od 27. 4. (09:00) do 27. 4. (20:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
