- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Strà
Aktuální počasí Strà
Aktuální počasí přímo pro město Strà. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 22. 5. (20:00)
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
