- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Stožec
Aktuální počasí Stožec
Aktuální počasí přímo pro město Stožec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
