- Počasí
- Švédsko
- Västerbotten
- Storvik
Aktuální počasí Storvik
Aktuální počasí přímo pro město Storvik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
