- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Stoke-on-Trent
Aktuální počasí Stoke-on-Trent
Aktuální počasí přímo pro město Stoke-on-Trent. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
