- Počasí
- Polsko
- Opolské vojvodství
- Stoblów
Aktuální počasí Stoblów
Aktuální počasí přímo pro město Stoblów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
