- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Štíty
Aktuální počasí Štíty
Aktuální počasí přímo pro město Štíty. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 7°C |
