- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Štíty
Aktuální počasí Štíty
Aktuální počasí přímo pro město Štíty. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
