Aktuální počasí Stigliano
Aktuální počasí přímo pro město Stigliano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 5. (20:00) do 29. 5. (08:00)
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
