- Počasí
- Rusko
- Kemerovo Oblast
- Stepnoy
Aktuální počasí Stepnoy
Aktuální počasí přímo pro město Stepnoy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
