- Počasí
- Kazachstán
- Pavlodar Region
- Stepnoe
Aktuální počasí Stepnoe
Aktuální počasí přímo pro město Stepnoe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
